بلفارو یا لیفت

بلفاروپلاستی یا لیفت ابرو بهتر است؟

لیفت ابرو و جراحی بلفاروپلاستی هردو روش هایی با هدف جوانسازی پوست هستند وهرکدام درمان نواحی مختلفی از چشم را با به کارگیری تکنیک های متفاوت بر عهده دارند.

تمرکز فعالیت لیفت ابرو بر روی نواحی ابرو مانند پوست و عضلات اطراف چشم است در حالی که عمل بلفاروپلاستی بر روی ماهیچه ها و پوست پلک تمرکز دارد.

هر دور روش بلفاروپلاستی و لیفت ابرو برای صاف کردن چین و چروک، بازشدن بیشتر ناحیه چشم، کاهش افتادگی و شفافیت بخشیدن به پوست انجام می شوند حتی درصورت لزوم و با توجه به نظر پزشک می توان از هردو روش استفاده کرد مرحل انجام برداشت پوست و افزایش عضلات را انجام داد.

 

لیفت ابرو چیست ؟

لیفت ابرو  که به عنوان لیفت پیشانی یا جوان سازی پیشانی نیز شناخته می شود، یک عمل زیبایی برای بالا بردن ابروها است.  لیفت ابرو با بالا بردن بافت نرم پوست پیشانی و ابرو ظاهر پیشانی، ابرو و اطراف چشم را بهبود می بخشد.

در صورتی که ابرو های شما از تقارن برخوردار نباشند یا افتاده باشند می توانید روش لیف ابرو را انتخاب کنید و اعتماد به نفس خود را هم بالا ببرید.

لیفت ابرو را می توان به تنهایی یا با سایر روش ها مانند جراحی پلک (بلفاروپلاستی) نیز انجام داد.

لیفت ابرو روشی ساده است که بافت پیشانی و نواحی چشم شما را هدف قرار می دهد تا ظاهری جوانتر به شما ببخشد. با سفت شدن پوست صورت می توانید ابروهای خود را در مکان مطلوب تری قرار دهید.

برای اطلاع بیشتر درمورد این روش درمانی به قسمت لیفت ابرو  را مطالعه کنید.

 

چه افرادی باید لیفت ابرو انجام دهند ؟

افرادی که در محل بین دو ابروی خود خطوط عمیق دارند، خطوط عمیق روی پیشانی دارند، عدم تقارنی در ابروها مشاهده می کنند، ابرو هایی افتاده دارند از جوان تا میانسال می توانند عمل لیفت ابرو را انجام دهند.

 

منظور از بلفاروپلاستی چیست ؟

بلفاروپلاستی (Blepharoplasty) نوعی جراحی است که افتادگی پلک را ترمیم می کند و ممکن است شامل برداشتن پوست، عضلات و چربی اضافی باشد.

با افزایش سن ، پلک های شما کشیده می شوند و عضلات حمایت کننده از آنها ضعیف می شود. در نتیجه، ممکن است چربی اضافی در بالا و پایین پلک های شما جمع شود و باعث افتادگی ابروها و کیسه های زیر چشم شما شود.

علاوه بر پیرتر نشان دادن شما، افتادگی شدید پوست در اطراف چشم می تواند باعث کاهش دید، به ویژه قسمت های فوقانی و خارجی میدان دید شما شود. بلفاروپلاستی می تواند این مشکلات بینایی را کاهش داده یا از بین ببرد و باعث می شود چشمان شما جوانتر و هوشیارتر به نظر برسند.

برای اطلاع بیشتر درمورد این روش به قسمت بلفاروپلاستی را مطالعه کنید.

چه کسانی باید بلفاروپلاستی انجام دهند؟

به طور معمول عمل بلفاروپلاستی برای افرادی با سن بالاتر از 30 سال انجام می شود اما استثنائاتی نیز وجود دارد. برای مثال ممکن است بعضی افراد با سنین کمتر از مشکلات ارثی پف یا افتادگی چشم رنج ببرند.

گاهی ممکن است که افراد مشکلاتی مانند شلی بیش از اندازه در پلک بالا و پایین چشم داشته باشند که ترمیم این شلی با استفاده از روش بلفاروپلاستی صورت می گیرد. Functional Blepharoplasty نام این مدل از عمل بلفاروپلاستی است.

عمل بلفاروپلاستی برای افرادی که شیار پلک بالای آنها درست تشکیل نشده و همچنین برای افراد مسن انجام و یک عمل زیبایی به حساب می آید.

 

دسترسی سریع

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .