سانترال لب

سانترال لب یک عمل کاربردی، موثر و با صرفه است که برخی از افراد نسبت به انجام آن می‌پردازند. برای مثال افرادی که فاصله لب بالای آن‌ها تا بینیشان زیاد است از جمله افرادی به حساب می‌آیند که این عمل را انجام می‌دهند.


سانترال لب چیست؟


بدون شک لب یکی از عضوهای تاثیرگذار بر چهره است که پس از چشم مورد توجه افراد قرار می‌گیرد و جذابیت آن می‌تواند جذابیت صورت شما را رقم زند. از همین جهت برخی از افراد برای بهبود فرم لب، برجسته کردن لب‌ها، تغییر فرم و یا کاهش فاصله بین لب و بینی اقداماتی را انجام می‌دهند که یکی از این اقدام‌ها را می‌توان لیفت سانترال لب در نظر گرفت.

 

توجه داشته باشید که بالا رفتن سن از جمله دلایلی به حساب می‌آید که می‌تواند فرم لب شما را دچار تغییر کند. دقت داشته باشید که روزبه‌روز با گذشت زمان این موضوع شدت پیدا می‌کند و وضعیت وخیم‌تر می‌شود. با چنین روندی چهره شما دچار تغییر خواهد شد که این موضوع برای بسیاری از افراد ناخوشایند است. با این اوصاف عمل سانترال لب بیشتر برای افراد مسن انجام می‌شود؛ هر چند که امکان انجام آن برای افراد جوان نیز وجود دارد.

 

در یک تعریف جامع و کلی باید گفت لیفت سانترال یک نوع عمل به حساب می‌آید که با انجام آن فضای میان لب بالا و بینی کاهش پیدا می‌کند و به اصطلاح گفته می‌شود که لیفت لب انجام شده است. باید متذکر شد که پس از انجام سانترال، فرد لب‌هایی برجسته و پرتر خواهد داشت که این موضوع در نهایت به زیبایی چهره ختم می‌شود.

 

دقت داشته باشید که بهترین راه برای حجیم سازی لب بالا لیفت سانترال خواهد بود و اگر تصمیم به حجیم سازی لب بالا خود دارید، این روش را انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را به دست آورید.


حال شاید برای شما سوال پیش آید که سانترال لب به چه شکل صورت می‌گیرد و نحوه انجام سانترال لب آن به چه صورت است؟ در جواب به این سوال باید گفت عمل لیفت سانترال لب طی بیهوشی صورت می‌گیرد و برش‌هایی بر روی برخی از نواحی لب ایجاد می‌شود و در آخر کار با استفاده از بخیه بخش‌های جراحی شده بسته می‌شوند.

رزرو نوبت مشاوره سانترال لب